HSC10050RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A127592-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSC10050RJ
תיאור
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 100W
תיאור מפורט
50 Ohms ±5% 100W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 2.579‏ אינץ' x‏ רוחב 1.870‏ אינץ' (65.50 מ"מ x‏ 47.50‏ מ"מ)
התנגדות
50 Ohms
טולרנס
±5%
הספק (Watts)
100W