RT424024
RT424024
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RT424024
מק"ט מוצר של DigiKey
PB969-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT424024
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
RT424024 דגמים
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
זרם סליל
14.2 mA
התנגדות סליל
1.44 kOhms