RZ03-1C4-D024
RZ03-1C4-D024
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RZ03-1C4-D024
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1278-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZ03-1C4-D024
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RZ03-1C4-D024 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
בידוד סליל
Class F
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
8 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
6 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
סוכנות הרשאות
CQC, cURus, VDE
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏6400‏
התנגדות סליל
1.44 kOhms
זרם סליל
16.7 mA