RTE24005
RTE24005
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTE24005
מק"ט מוצר של DigiKey
PB985-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE24005
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 5VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTE24005 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
3.5VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
0.5VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
8 ms
מתח סליל
זמן שחרור
6 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3200‏
סוג ממסר
זרם סליל
80.6 mA
התנגדות סליל
62 Ohms