RTE44012
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1794-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE44012
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTE44012 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
8 ms
מתח סליל
זמן שחרור
6 ms
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3200‏
סוג ממסר
זרם סליל
33.3 mA
התנגדות סליל
360 Ohms