SR6B6K24
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1313-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR6B6K24
תיאור
RELAY SAFETY 6PST 8A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי בטיחות (6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SR6B6K24 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סדרה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם סליל
33.3 mA
מתח סליל
24VDC
הספק סליל
800mW
צורת מגע
(6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B
התנגדות סליל
720 Ohms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מספר מוצר בסיס
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'