SR6ZB024
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1638-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SR6ZB024
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 6PST 8A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי בטיחות (6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B 24VDC סליל מסילת DIN
קטגוריה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
יצרן
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מתח מחייב-פעולה
21.6VDC
סדרה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 50°C
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
סוג ההרכבה
מסילת DIN
זרם סליל
50 mA
מתח סליל
24VDC
הספק סליל
1.2W
צורת מגע
(6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B
התנגדות סליל
480 Ohms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מספר מוצר בסיס
מתח מיתוג
‎250VAC - מקס'