T77S1D3-12
T77S1D3-12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T77S1D3-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB371-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T77S1D3-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
T77S1D3-12 דגמים
ערכי איטום
אטום - במלואו
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
0.6VDC
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 105°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
חומר מגע
כסף (Ag)
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 30VDC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏750‏, W‏90‏
סוג ממסר
זרם סליל
16.7 mA
התנגדות סליל
720 Ohms