RT424012F
RT424012F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RT424012F
מק"ט מוצר של DigiKey
PB968-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT424012F
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
RT424012F דגמים
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
זרם סליל
14.2 mA
התנגדות סליל
360 Ohms