T92HP7D1X-12
מק"ט מוצר של DigiKey
41-T92HP7D1X-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92HP7D1X-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 50A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
בידוד סליל
Class F
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
מגש
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
25 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
סוכנות הרשאות
CSA‏, TUV‏, UL‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
30000VA
התנגדות סליל
86 Ohms
זרם סליל
139.5 mA