T92S7D12-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB481-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92S7D12-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T92S7D12-12 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
15 ms
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏18000‏
סוג ממסר
זרם סליל
140 mA
התנגדות סליל
86 Ohms