T92P7D52-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB1009-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92P7D52-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 12VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
התנגדות סליל
86 Ohms
זרם סליל
140 mA