T92P11D22-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB349-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92P11D22-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
מגש
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
15 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏18000‏
התנגדות סליל
86 Ohms
זרם סליל
140 mA