RT424012 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 27,695
גיליון נתונים
מוצר חדש
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RT424012
מק"ט מוצר של DigiKey
1111-RT424012-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT424012
תיאור
POWER/SIGNAL RELAY 2 FORM C DP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
RT424012 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
8 ms
מתח סליל
זמן שחרור
6 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3200‏
סוג ממסר
זרם סליל
14.2 mA
התנגדות סליל
360 Ohms