RTE24005 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
מוצר חדש
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RTE24005
מק"ט מוצר של DigiKey
1111-RTE24005-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE24005
תיאור
RTE24005
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 5VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
RTE24005 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
3.5VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
0.5VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
8 ms
מתח סליל
זמן שחרור
6 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CSA‏, cURus‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3200‏
סוג ממסר
זרם סליל
80.6 mA
התנגדות סליל
62 Ohms