RTE24024 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 5,064
גיליון נתונים
מוצר חדש
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RTE24024
מק"ט מוצר של DigiKey
1111-RTE24024-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE24024
תיאור
GENERAL PURPOSE RELAYS RTE24024
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
RTE24024 דגמים
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
זרם סליל
16.7 mA
התנגדות סליל
1.44 kOhms