RTE24024F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 5,064
גיליון נתונים
מוצר חדש
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RTE24024F
מק"ט מוצר של DigiKey
1111-RTE24024F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE24024F
תיאור
POWER/SIGNAL RELAY 2 FORM C DPDT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
זרם סליל
16.7 mA
התנגדות סליל
1.44 kOhms