BZX84C27VDBZRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-BZX84C27VDBZRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-BZX84C27VDBZRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-BZX84C27VDBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C27VDBZRQ1
תיאור
AUTOMOTIVE 27V ZENER DIODE IN SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 nA @ 18.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms