ESD2CANFD24DBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-ESD2CANFD24DBZRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-ESD2CANFD24DBZRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-ESD2CANFD24DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD2CANFD24DBZR
תיאור
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37V (טיפוסי) מלחץ3.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
133W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
CAN
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
2.5pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
35.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
37V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.5A (8/20µs)