VMMBZ16C1HD1-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VMMBZ16C1HD1-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VMMBZ16C1HD1-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VMMBZ16C1HD1-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VMMBZ16C1HD1-G3-08
תיאור
TVS DIODE 14VWM 27VC DFN10062A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 74
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27V מלחץ700mA Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2A
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
16W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
29pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
15.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
700mA