F28P559SJ9PZRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-F28P559SJ9PZRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-F28P559SJ9PZRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-F28P559SJ9PZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F28P559SJ9PZRQ1
תיאור
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 1X
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
C28x C2000™ C28x Fixed-Point רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 150MHz ‎1MB (1M × 8)‎ FLASH ‎100-LQFP (14×14)‎
קטגוריה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
יצרן
גודל RAM
K‏133‏ x‏ 8‏
סדרה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.8V ~ 3.63V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ממירי נתונים
SAR‏ b‏12‏x‏35‏A/D‏, b‏12‏x‏1‏ D/A‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
C28x
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
דירוג
לרכב
מהירות
150MHz