B57234S0220M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-76264-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B57234S0220M000
תיאור
ICL 22 OHM 20% 4A 15MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 22 Ohms ±20% 4 A 0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B57234S0220M000 דגמים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
TDK
זרם - מצב יציב, מקס'
4 A
סדרה
קוטר
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
UL
R @ 25°C
22 Ohms