F28P650DK6PZP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-F28P650DK6PZP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F28P650DK6PZP
תיאור
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
תיאור מפורט
C28x C2000™ C28x Piccolo™ רכיבים משובצים IC ליבה כפולה ‎32-bit‏‎ 200MHz MB‏1.28‏ (8‏ x‏ M‏1.28‏) FLASH ‎100-HTQFP (14×14)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F28P650DK6PZP דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
גודל RAM
248K x 8
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.8V ~ 3.63V
ממירי נתונים
SAR‏ b‏16‏/12‏x‏24‏ A/D‏, b‏12‏x‏2‏ D/A‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מהירות
200MHz