LM1117MPX-3.3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-4 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LM1117MPX-3.3 דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 5 mA |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה TO-261-4, TO-261AA |
מתח - כניסה (מקס') 15V | מארז ההתקן של הספק SOT-223-4 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מספר מוצר בסיס |