BA33BC0FP-E2
מק"ט מוצר של DigiKey
BA33BC0FP-E2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BA33BC0FP-E2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BA33BC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BA33BC0FP-E2
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A TO-252
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BA33BC0FP-E2 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
0.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
900 µA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז ההתקן של הספק
TO-252
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V