LM2937IMP-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM2937IMP-2.5/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM2937IMP-2.5/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM2937IMP-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM2937IMP-2.5/NOPB
תיאור
IC REG LIN 2.5V 500MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SOT-223-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM2937IMP-2.5/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
20 mA
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
הכנסת תמונת מראה, טמפרטורת יתר, קצר , מתח טרנזיינטי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
26V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V