UA78M33CKVURG3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-21208-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-21208-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-21208-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78M33CKVURG3
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎TO-252-3‎
מודלים EDA/CAD
UA78M33CKVURG3 דגמים
PSRR
80dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V