LM4030BMF-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4030BMF-2.5/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM4030BMF-2.5/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM4030BMF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4030BMF-2.5/NOPB
תיאור
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM4030BMF-2.5/NOPB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
‎20ppm/°C‎
יצרן
Texas Instruments
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
105µVp-p
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - קתודה
120 µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג ייחוס
מצדי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
קבוע
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
זרם - יציאה
30 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%