ICM5050ER102N
מק"ט מוצר של DigiKey
541-ICM5050ER102NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-ICM5050ER102NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-ICM5050ER102NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ICM5050ER102N
תיאור
CMC 7A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 7A DCR 8mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
7A
יצרן
Vishay Dale
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz