הייצור של LM4040A25IDBZTG4 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 34,991
גיליון נתונים
מומלצי MFR
שדרוג
שדרוג
קיים במלאי: 809
דומים
דומים
קיים במלאי: 697
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3
LM4040A25IDBZTG4
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4040A25IDBZTG4-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040A25IDBZTG4
תיאור
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM4040A25IDBZTG4 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
זרם - קתודה
80 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%