LM4040B25IDBZRG4 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 697
גיליון נתונים
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 3,616
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3,010
מומלצי MFR
שדרוג
שדרוג
דומים
דומים
מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3
LM4040B25IDBZRG4
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4040B25IDBZRG4-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040B25IDBZRG4
תיאור
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM4040B25IDBZRG4 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
זרם - קתודה
80 µA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.2%