LM4128AMF-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4128AMF-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM4128AMF-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM4128AMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4128AMF-3.3/NOPB
תיאור
IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.1% ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
LM4128AMF-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
‎75ppm/°C‎
יצרן
Texas Instruments
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
310µVp-p
Digi-Reel®
מתח - כניסה
3.7V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
100µA
סוג ייחוס
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג היציאה
קבוע
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
זרם - יציאה
20 mA
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
טולרנס
±0.1%