LM78L12ACZ/LFT3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LM78L12ACZ/LFT3 דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 3 mA |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | PSRR 54dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה חור מעבר |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
מתח - כניסה (מקס') 35V | מארז ההתקן של הספק TO-92-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 12V | מספר מוצר בסיס |