LM78L12ACZ/LFT3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LM78L12ACZ/LFT3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-LM78L12ACZ/LFT3TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM78L12ACZ/LFT3
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LM78L12ACZ/LFT3 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
3 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
PSRR
54dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V