LM78L12ACZ/LFT4
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LM78L12ACZ/LFT4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-LM78L12ACZ/LFT4TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM78L12ACZ/LFT4
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
LM78L12ACZ/LFT4 דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
3 mA
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
PSRR
54dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
35V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V