LP2951-33DR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-26122-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-26122-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-26122-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2951-33DR
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 100mA 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
LP2951-33DR דגמים
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
14 mA
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.235V (3.3V)