LP2985AIM5-3.3/NOPB אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 16,876
גיליון נתונים
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 4,534
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 752
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 534
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985AIM5-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP2985AIM5-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP2985AIM5-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP2985AIM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP2985AIM5-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LP2985AIM5-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
95 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
2.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V