LP3991TL-1.5EV-VIEW-B
LP3991TL-1.5EV
מק"ט מוצר של DigiKey
296-49812-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP3991TL-1.5EV
תיאור
EVAL BOARD FOR LP3991
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LP3991 1 - יחיד ערוצים לכל מעגל-משולב (IC) קבוע חיובי לוח הערכה למייצב מתח ליניארי
קטגוריה
זרם - יציאה
300mA
יצרן
Texas Instruments
מתח - כניסה
1.65V ~ 4V
אריזה
תיבה
סוג מייצב
קבוע חיובי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תכולה
לוח(ות)
ערוצים לכל מעגל-משולב (IC)
1 - יחיד
מעגל משולב / חלק בשימוש
LP3991
מתח - יציאה
1.5V