LP3991TLX-1.5/NOPB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4-DSBGA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA 4-DSBGA (1×1) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LP3991TLX-1.5/NOPB דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 100 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 225 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB (1kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 4V | מארז / תיבה 4-WFBGA, DSBGA |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 1.5V | מארז ההתקן של הספק 4-DSBGA (1×1) |