LP3991TLX-1.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-LP3991TLX-1.5/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-LP3991TLX-1.5/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-LP3991TLX-1.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP3991TLX-1.5/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4-DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎4-DSBGA (1×1)‎
מודלים EDA/CAD
LP3991TLX-1.5/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
100 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
225 µA
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
4V
מארז‏ / תיבה
4-WFBGA, DSBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.5V