LP5907MFX-4.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
296-39064-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-39064-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-39064-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5907MFX-4.5/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 4.5V 250MA SOT23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
LP5907MFX-4.5/NOPB דגמים
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
4.5V