LP5951MG-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LP5951MG-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LP5951MG-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LP5951MG-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LP5951MG-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA SC-70-5
מודלים EDA/CAD
LP5951MG-3.3/NOPB דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
55 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
70 µA
PSRR
60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V