LPV321M5X/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LPV321M5X/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LPV321M5X/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LPV321M5X/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LPV321M5X/NOPB
תיאור
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LPV321M5X/NOPB דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
1.5 mV
יצרן
זרם - הספקה
9µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
2.7 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
5 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
פס-לפס
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
0.1V/µs
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מכפלת רוחב פס בהגבר
152 kHz