SN74LVC2G14YZPR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-18803-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-18803-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-18803-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC2G14YZPR
תיאור
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger ‎6-DSBGA
מודלים EDA/CAD
SN74LVC2G14YZPR דגמים
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.3V ~ 1.4V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
‎1.4V ~ 3.7V
סטטוס החלק
פעיל
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.7ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המעגלים
2
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
‎6-DSBGA
מארז‏ / תיבה
6-XFBGA, DSBGA
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V