TL4050B25QDBZRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TL4050B25QDBZRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TL4050B25QDBZRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TL4050B25QDBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TL4050B25QDBZRQ1
תיאור
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
TL4050B25QDBZRQ1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג ייחוס
מצדי
הרשאה
AEC-Q100
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
טולרנס
±0.2%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
50ppm/°C