TLV1117-33IDCYRG3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-50543-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-50543-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-50543-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV1117-33IDCYRG3
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
TLV1117-33IDCYRG3 דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏1.3‏ ב-mA‏800‏
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
15V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V