TPS1H200AQDGNRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-50416-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-50416-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-50416-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS1H200AQDGNRQ1
תיאור
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 8MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 2.5A 8-HVSSOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS1H200AQDGNRQ1 דגמים
קטגוריה
Rds On (טיפוסי)
200 MOhm
יצרן
סוג כניסה
לא הופך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
אתחול-עצמי
סטטוס החלק
פעיל
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (מתכווננת), גילוי עומס פתוח, עומס יתר, טמפרטורת-יתר, זרם אחורני, קצר, UVLO
סוג מתג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר היציאות
1
דירוג
לרכב
יחס - כניסה:יציאה
1:1
הרשאה
AEC-Q100
תצורת יציאה
צד גבוה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
תעלת N
מארז ההתקן של הספק
8-HVSSOP
ממשק
הפעל/הפסק
מארז‏ / תיבה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 40V
מספר מוצר בסיס
זרם - יציאה (מקס')
2.5A