TPS62401DRCT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS62401DRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS62401DRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS62401DRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS62401DRCT
תיאור
IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10VSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי ניתן לתכנות (קבוע) 1.1V, 1.575V (1.8V) 2 יציאה 400mA, 600mA ‎10-VFDFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS62401DRCT דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
6V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
2.25MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
2
מארז ההתקן של הספק
‎10-VSON (3×3)‎
מתח - כניסה (מינ')
2.5V