TPS73250DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-44368-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-44368-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-44368-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS73250DBVR
תיאור
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
TPS73250DBVR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
550 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
950 µA
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V