UA78M12CKVURG3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-19664-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-19664-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-19664-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78M12CKVURG3
תיאור
IC REG LINEAR 12V 500MA TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎TO-252-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UA78M12CKVURG3 דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏2‏ ב-mA‏350‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V